ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Counter Strike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Verzionet

Diskutoni per te gjitha gjerat qe lidhen me CS.Per ndihme apo keshille , selektoni lojen qe ju e luani.
Moderator: Moderators
622Download C...
Wed Jun 04, 2008 4:28 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutoni rreth klaneve

Diskutoni ketu rreth klaneve shqiptare dhe atyre nderkombetare.
Moderator: Moderators
27NiP | Clan...
Tue Jun 10, 2008 7:23 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Strategji dhe Taktika per CS

Ketu postoni apo diskutoni per strategjite dhe taktikat qe ju perdorni ne Counter Strike.
Moderator: Moderators
311de_dust2 s...
Fri Jun 13, 2008 2:56 pm
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Counter Strike Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur