ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

..:::..Te Tjera..:::..

 
Asnjė mesazh i ri

Bised e lire

Ketu ju mund te bisedoni "ēlire".Knaqnu pra e relaksohuni.
Moderator: Moderators
57509Cilin drej...
Wed Jul 02, 2008 9:57 am
The_KinG Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fito Para Online -PTC-GPT and other

Ketu do te postojme ca menyra se si te fitoni para online.Nuk jane mashtrim mirpo jane te verteta.Shikojeni edhe vet ju.
Moderator: Moderators
315WorldBux.c...
Sat May 31, 2008 12:44 am
aLba_Crew Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale Te Tjera

Ketu do ti postojme tutoriale te ndryshme, natyrish pa i thyer rregullat e postimit.Do te kete tutoriale per Counter Strike, Per gjuhe programimi e shum e shume te tjera
Moderator: Moderators
612ALERT JAVA...
Tue Jun 17, 2008 7:59 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit

Counter-Strike. Pyetje / Komente

 
Asnjė mesazh i ri

Serviset

Diskutoni per sherbimet e Counter-Strike-es , ēmimet si dhe pyetjet dhe komentet e konsumatoreve
Moderator: Moderators
29Komentet e...
Sat May 31, 2008 12:49 am
aLba_Crew Shiko mesazhin e fundit

Counter Strike

 
Asnjė mesazh i ri

Verzionet

Diskutoni per te gjitha gjerat qe lidhen me CS.Per ndihme apo keshille , selektoni lojen qe ju e luani.
Moderator: Moderators
622Download C...
Wed Jun 04, 2008 4:28 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutoni rreth klaneve

Diskutoni ketu rreth klaneve shqiptare dhe atyre nderkombetare.
Moderator: Moderators
27NiP | Clan...
Tue Jun 10, 2008 7:23 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Strategji dhe Taktika per CS

Ketu postoni apo diskutoni per strategjite dhe taktikat qe ju perdorni ne Counter Strike.
Moderator: Moderators
311de_dust2 s...
Fri Jun 13, 2008 2:56 pm
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit

Game Servers

 
Asnjė mesazh i ri

Instalimi i CS

Ketu tregoni nese keni ndonje problem gjate instalimit te Cs ne pc tuaj dhe ne besojme se do te jua gjejme nej zgjidhje.
Moderator: Moderators
211Kerko ndih...
Tue Jun 17, 2008 8:04 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Half-Life 1 Mods & Plugins

Ketu diskutoni Rreth lojes Half-Life. Tregoni se qka ju nevojitet apo ndonje pytje rreth kesaj loje.Ketu e keni mundesin te zgjidhni hallet e juaja.
Moderator: Moderators
12DownLoad A...
Sat May 31, 2008 12:52 am
aLba_Crew Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Half-Life 2 Mods & Plugins

Discuss various mods and plugins related to Counter-Strike: Source and other Half-Life 2 games.
Moderator: Moderators
00

Cs Cheats

 
Asnjė mesazh i ri

Kerko Cheats

Ketu mund te beni ndonje kerkes per cheats te cilat ju nevojiten juve apo ndonje shokit tuaj.
Moderator: Moderators
16Kerko Chea...
Mon Jun 16, 2008 12:33 am
aLba_Crew Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poston Cheats

Ketu ju mund te postoni Cheats per CS te cilet do te ju hyjne ne pune juve apo ndonje anetari tjeter.
Moderator: Moderators
38Disa "...
Tue Jun 17, 2008 8:07 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit

Partneret Tane.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

KHG-Crew.Ws

Moderator: Moderators
00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

PH-Crew.Eu

Moderator: Moderators
00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

PHG-Center.Com

Moderator: Moderators
00
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

RelaX-Ks.Ch

Moderator: Moderators
00

Shporta

 
Asnjė mesazh i ri

Shporta

Ketu do te shkojne te gjitha postimet e vjetra te cilat kane kohe qe nuk eshte diskutuar rreth tyre.
Moderator: Moderators
17NewCo Clan...
Sun May 25, 2008 3:25 am
The_KinG Shiko mesazhin e fundit
..::Cs-Revolution::.. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 619 artikuj
Forumi ka 41 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri poeti
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 16 mė Tue Dec 05, 2023 12:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur