ForumForum  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Game Servers

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Instalimi i CS

Ketu tregoni nese keni ndonje problem gjate instalimit te Cs ne pc tuaj dhe ne besojme se do te jua gjejme nej zgjidhje.
Moderator: Moderators
211Kerko ndih...
Tue Jun 17, 2008 8:04 am
Alba_Cracking Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Half-Life 1 Mods & Plugins

Ketu diskutoni Rreth lojes Half-Life. Tregoni se qka ju nevojitet apo ndonje pytje rreth kesaj loje.Ketu e keni mundesin te zgjidhni hallet e juaja.
Moderator: Moderators
12DownLoad A...
Sat May 31, 2008 12:52 am
aLba_Crew Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Half-Life 2 Mods & Plugins

Discuss various mods and plugins related to Counter-Strike: Source and other Half-Life 2 games.
Moderator: Moderators
00
Game Servers Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur